Ювілей д.т.н., професора Морозюк Лариси Іванівни

29 вересня в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі імені В.С. Василько відбулося урочисте нагородження Лариси Іванівни Морозюк почесною грамотою напередодні Дня працівників освіти та з нагоди її ювілею!

За багаторічну плідну педагогічну роботу, особисті заслуги у розвитку вітчизняної освіти і науки, підготовку фахівців та наукових кадрів, високу професійну майстерність та з нагоди 80-річчя від дня народження Почесною грамотою була нагороджена професор кафедри кріогенної техніки ОНАХТ, доктор технічних наук Морозюк Лариса Іванівна.

Вручив їй грамоту і привітав зі святом голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Рафаїлович Гриневецький. Губернатор є одним з відомих випускників Інституту холоду, чиїм науковим керівником була Лариса Іванівна.
25 вересня професор відзначила 80-річний ювілей!

Лариса Іванівна веде активну наукову і викладацьку діяльність в Інституті.
З 1966 року і по сьогоднішній день її трудова діяльність нерозривно пов’язана з ВУЗом. Протягом 55 років свого життя вона віддана науковому життю в стінах інститу холоду! Хотілося б підкреслити її особливий внесок в розвиток нашого інституту. Зокрема, під керівництвом ювілярки протягом десятиліть ведеться велика науково-дослідницька робота. Під її керівництвом захищено ряд кандидатських дисертацій.

За плечима Лариси Іванівни – багаторічний досвід наукової та викладацької роботи! Під її керівництвом випускається не одне покоління талановитих холодильщиків, які працюють за фахом і продовжують наукову школу професора.

Унікальні особисті і професійні якості Лариси Іванівни – приклад для колег і студентів. Ми цінуємо її людську мудрість, доброзичливість, невичерпну життєву енергію і оптимізм. Від душі бажаємо доброго здоров’я, нових наукових досягнень, багато талановитих учнів, подальших успіхів в організаторській, науковій, педагогічній та інноваційній роботі.

photo_2021-10-10_15-02-02

photo_2021-10-10_15-02-05